rozwojPamiętasz, jak jeszcze niedawno, będąc na szkoleniu I stopnia, usłyszałeś słowa: “Nie zatrzymuj się w dolinie!”?  KSM-owicz musi ciągle się rozwijać, a teraz masz na to kolejną szansę!

Zasiadasz w kierownictwie lub jesteś kandydatem do pełnienia najważniejszych funkcji w oddziale? – To szkolenie jest właśnie dla Ciebie. Podczas tego spotkania, głównie w formie warsztatów, nauczymy się m.in. jak przygotowywać program formacyjny KSM, plan pracy w oddziale oraz jak przeprowadzić narady. Poznamy również metody pozyskiwania środków na działalność.

W związku z tym Zarząd Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży zaprasza na Szkolenie Zastępowych i Szkolenie Kierownictw, które odbędą się w terminie od 12 do 14 kwietnia 2013r. w Ośrodku Młodzieżowym u Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo w Piwnicznej Zdroju.

Warunkiem uczestnictwa w obu Szkoleniach jest ukończenie Szkolenia I stopnia oraz złożenie przyrzeczenia. Dodatkowo, aby uczestniczyć w spotkaniu dla kierownictw należy mieć odbyte Szkolenie Zastępowych ( II stopnia wg. starej ścieżki formacji)

 

Koszt szkolenia: 75 zł

Zgłoszenia prosimy kierować do dn. 8 kwietnia 2013r. w biurze KSM DT

Pl. Katedralny 1/1, 33-100 Tarnów

Tel: (14) 621-32-18 lub 533-554-777

e-mail: biuro@tarnow.ksm.org.pl

Osoba do kontaktu z ramienia Sztabu Szkoleniowego

Natalia Bania

Tel: 502 441 231

e-mail: natalia.bania@op.pl

KSM DT