Zarząd Diecezjalny

ks. Marcin Baran
Asystent Diecezjalny KSM DT

wydzmlod1@diecezja.tarnow.pl
668 697 935


Kocham Ludzi, kocham Kapłaństwo. Nic lepszego w życiu nie mogło mi się przytrafić. Jestem też pewien, że Bóg nie powołuje uzdolnionych, ale uzdalnia powołanych oraz nigdy nam nie braknie Jego łaski.

Grzegorz Opioła
Prezes

op.grzegorz@gmail.com
661 861 343


Lubię mieć wyznaczony cel do którego dążę – z drogą do tego celu różnie bywa. Nie raz słyszałem, że jestem w czepku urodzony. Fakt, w wielu sytuacjach mam szczęście – i głęboko wierzę, że to „szczęście” to nic innego jak działanie Ducha Świętego. Studiuję Winogrodnictwo i Enologię oraz Zarządzanie. Wolny czas i nuda to dla mnie pojęcia abstrakcyjne. Lubię żyć w biegu, choć czasem od szybkiego trybu życia muszę odpocząć – najlepiej nad wodą – morze, jezioro, rzeka – to jest to!

Adam Sołtys
Zastępca prezesa

adam.soltys@outlook.com
609 719 950


Staram się życie układać wg słów św. Izydora, czyli „Ucz się jak byś miał żyć wiecznie, żyj jakbyś miał umrzeć jutro” - choć oczywiście różnie to wychodzi przez bycie tylko człowiekiem. Moim aktualnie największym sukcesem jest dotrwanie do ostatniego roku studiów na AGH. Uwielbiam anegdoty i każdą możliwość poznania drugiego człowieka, więc rozmowy zawsze mile widziane. A najbardziej lubię jedzenie... które ktoś dla mnie przygotuje!

Tomasz Wnuk
Członek delegat

tomasz.wnuk@outlook.com
531 016 378


Ciagle GOTÓW idę tam, gdzie trzeba RobićCośWięcej.

Moją największą pasją są ludzie, zaraz za nimi znajduje się muzyka i film, a połączone wszystkie razem tworzą obraz mojej codzienności. Każdego dnia uczę się jak być lepszym człowiekiem, pracuje, studiuje i wierzę, że uśmiech może zmieniać świat Siłę do tego czerpie z Góry i szczerze polecam!

Natalia Nowosińska
Skarbnik

natalia.nowosinska@wp.pl
537 581 294


Jeden z lepszych momentów w moim życiu? Gdy kładę się spać i nie muszę nastawiać budzika.

Radość i energię czerpię od Boga i od ludzi. Uwielbiam spacerować, dużo się śmiać, tańczyć i gotować. Kawę piję tylko w dużych kubkach i tylko z dużą ilością mleka. Prywatnie studentka, umysł ścisły, miłośnik nauki, zwłaszcza matematyki.

Paulina Marchwiany
Sekretarz

pa.marchwiany@gmail.com
604 579 581


Moją pasją jest poznawanie świata i ludzi, uwielbiam podróżować, odkrywać nieznane miejsca i uczyć się nowych rzeczy. Interesuję się również fotografią, uwielbiam tańczyć, eksperymentować w kuchni, nie pogardzę dobrym filmem czy książką. Prywatnie studentka pielęgniarstwa.Jaka jestem? Na pewno pozytywnie zakręconą optymistką, której wszędzie pełno. Ale jestem także osobą odpowiedzialną i zaangażowaną, kiedy postawię sobie jakiś cel, uparcie do niego dążę.

Paweł Ryndak
Zastępca sekretarza

pwryndak29@op.pl
501 109 131


Twoja dobroć zostanie zapomniana już jutro, czyń dobro - mimo wszystko!” - ideał do którego ciągle dorastam. Uwielbiam indywidualne rozmowy z ludźmi, jazdę na rowerze, kocham góry. Ciągle uczę się używać rosenbergowskiego języka żyrafy. Prywatnie - jestem nauczycielem matematyki i fizyki. Żyję w przeświadczeniu, że każdy człowiek ma w sobie dobro, i właśnie przez jego pryzmat staram się patrzeć na ludzi.

Kacper Osika
Członek zwyczajny

k.osika@outlook.com
531 343 548


Pełen uśmiechu na co dzień staram się działać gdzie tylko mogę - słowo „GOTÓW!” prowadzi mnie od początku mojej świadomej wiary nie tylko w KSMie, ale wszędzie, gdzie tylko Bóg mnie zaprasza. Uwielbiam rozmawiać z ludźmi, poznawać nowy punkt widzenia i wymieniać się doświadczeniem 😉

Komisja Rewizyjna

Natalia Kargul
Przewodnicząca

kargulnatalia14@gmail.com
531 343 548


Jestem optymistką, uśmiech nigdy nie schodzi mi z twarzy. Uwielbiam spotykać ludzi i dzielić się z nimi dobra energią. Kocham podróżować, poznawać nowe kultury (szczególnie hiszpańską) oraz języki, które są moją pasją. Lubię mieć wszystko poukładane i dobrze zorganizowane. Mój ulubiony moment dnia, to kiedy z kawą lub herbatą mogę poczytać dobrą książkę lub obejrzeć hiszpański serial. Prywatnie jestem studentką filologii angielskiej z językiem niemieckim.

Katarzyna Kapinos
Zastępca Przewodniczącej

kasia.kapinosek@gmail.com
531 343 548


Lubię rozmawiać z innymi ludźmi i pracować w zespole. Jak jechać na wycieczkę to najchętniej w góry. Uwielbiam tworzyć i sprawiać, że inni wokół mnie są szczęśliwi. Bycie w KSM to jedna z wspanialszych przygód, którą mam szansę kroczyć.

Natalia Stukus
Sekretarz

stukusnatalia@gmail.com
531 343 548


Często powtarzam „dla chcącego nic trudnego”. Nie ma nic lepszego na przeżywanie młodości niż KSM, bo właśnie on rozwinął moje skrzydła. Moją wieloletnią pasją jest jeździectwo. Praca z końmi oraz przebywanie z nimi to dla mnie czysta przyjemność, a wsiadając na konia zapominam o rzeczywistym świecie. Ponadto studiuję gospodarkę przestrzenną, uwielbiam podróżować, fotografować oraz należę do sztabu promocyjno-PR-owego.

KSM DT