Zarząd Diecezjalny

ks. Marcin Baran
Asystent Diecezjalny KSM DT

wydzmlod1@diecezja.tarnow.pl
668 697 935


Kocham Ludzi, kocham Kapłaństwo. Nic lepszego w życiu nie mogło mi się przytrafić. Jestem też pewien, że Bóg nie powołuje uzdolnionych, ale uzdalnia powołanych oraz nigdy nam nie braknie Jego łaski.

Paweł Ryndak
Prezes


501 109 131


Magdalena Żelichowska
Zastępca prezesa


505 694 219


Moją największą pasją jest działanie - wychodzę z założenia że Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia' (Flp 4, 13). Kocham planować, organizować i dbać o najmniejszy szczegół. Na co dzień studiuję, a w wolnym czasie gram na gitarze, śpiewam i zdobywam szczyty Tatr.

Wiktoria Kiełbasa
Członek delegat


536 888 579


Grzegorz Opioła
Skarbnik


661 861 343


Monika Zwolińska
Sekretarz


698 978 061


'Zawsze w GOTOWOŚCI nie ważne okoliczności!' To moje motto które pomaga mi dążyć do upragnionych celów i wysławiać Chwałę naszego jedynego Pana i Przyjaciela Jezusa Chrystusa. Ponad to jestem wesoła, śmiała i gadatliwa, a także odpowiedzialna i we wszystko co robię wkładam całe serducho. Lubię dobry film, taniec i nocne spacery pod gwiazdami. Bardzo cenię sobie kontakt z drugim człowiekiem dlatego też ukończyłam studia pedagogiczne. Obecnie pracuje i nieustannie podróżuje do nowych miejsc które kocham poznawać.

Zuzanna Ryncarz
Zastępca sekretarza


690 151 950


KSM daje mi radość i pozwala prawdziwie doświadczać Bożej miłości. Niejednokrotnie pokazał mi, że zaufanie Panu Bogu jest najlepszym wyborem. To ON kieruję mną i osadza na właściwej drodze. Coś o mnie? Uwielbiam podróżować i na odkrywanie świata poświęcam mnóstwo czasu, zwłaszcza, gdy mogę przy tym pobawić się w fotografa. Pasjonuje mnie florystyka, a wolne chwile spędzam na zabawie z moimi pupilami.
#psiara_i_kociara

Dominika Kukułka
Członek zwyczajny


503 827 984


Uwielbiam rozmawiać z ludźmi, poznawać ich, pytać o marzenia, hobby, wymieniać poglądy. Moją pasją jest odwiedzanie nowych miejsc, zwłaszcza tych w Polsce, kocham tuptanie po górach i śpiewanie podczas pieczenia ciast. Wolne chwile poświęcam na spotkania z najbliższymi lub oglądanie po raz kolejny Shreka.

Komisja Rewizyjna

Natalia Nowosińska
Przewodnicząca komisji rewizyjnejSylwia Płachcińska
KSM Bochnia św. JanMonika Peciak
KSM Niepokalani Nowy SączKSM DT