Sztab Promocyjno – PR-owy

Sztab Promocyjno – PR-owy dba o to, by KSM naszej diecezji był obecny również w mediach. Aktywnie działa przez cały rok poprzez opiekę nad fanpage’m Stowarzyszenia na Facebook’u, a także profilem na Instagramie, jak również poprzez aktywną współpracę z mediami diecezjalnymi i ogólnopolskimi.

Celem Sztabu Promocyjno – PR-owego jest niesienie wartości i ducha KSM w przestrzenie, gdzie o KSM-ie jeszcze nikt nie słyszał. Sztab realizuje swoje zadania poprzez tworzenie cyklów wartościowych grafik, filmów, relacji z minionych wydarzeń w kalendarium, jak również przez przedstawianie wartościowych inicjatyw, interesujących postaci, czy niezwykłych pasji w przestrzeni wirtualnej.

Jeśli czujesz się dobrze w mediach, potrafisz tworzyć grafiki lub filmy, bądź chcesz się tego nauczyć – Sztab Promocyjno – PR-owy pomoże rozwinąć Ci skrzydła!

Osoba z Zarządu

Tomasz Wnuk
Członek delegat

tomasz.wnuk@outlook.com
531 016 378

Ciagle GOTÓW idę tam, gdzie trzeba RobićCośWięcej.

Moją największą pasją są ludzie, zaraz za nimi znajduje się muzyka i film, a połączone wszystkie razem tworzą obraz mojej codzienności. Każdego dnia uczę się jak być lepszym człowiekiem, pracuje, studiuje i wierzę, że uśmiech może zmieniać świat Siłę do tego czerpie z Góry i szczerze polecam!

Ksiądz asystent

ks. Oskar Leśniak

KSM Straszęcin

Członkowie sztabu

Magdalena Szczepanek

KSM Pustków – Osiedle

Justyna Posłuszny

KSM Pustków – Osiedle

Anna Lipa

KSM Korzeniów

Aleksandra Kocoł

KSM Lisia Góra

Natalia Stukus

KSM Pustków – Osiedle

Katarzyna Kapinos

KSM Wadowice Górne

Sylwia Płachcińska

KSM Bochnia św. Jan

Wioletta Siedlik

KSM Lisia Góra

Wiktoria Kiełbasa

KSM Lisia Góra

KSM DT