Sztab Krzewienia Kultu bł. Karoliny Kózkówny i św. Stanisława Kostki

Karolina i Stanisław – to tak naprawdę drugie imiona Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Te dwie postaci w 100% są ideałami KSM-owiczów, którzy pośród trudów dzisiejszego świata, pragną czegoś więcej – pragną stawać się na co dzień coraz bardziej podobnymi do Chrystusa.

Sztab Krzewienia Kultu Bł. Karoliny Kózkówny i Św. Stanisława Kostki ma za zadanie sprawić, aby ci dwoje patronowie KSM-u stali się przyjaciółmi każdego młodego człowieka. Chcemy iść jak szedł Stanisław i głosić z mocą Karoliny, że Jezus Chrystus Królem jest, a my do Niego należymy” fragment tej piosenki najlepiej opisuje cel i sens działania sztabu.

Sztab ten, ma pod swoją opieką ogólnopolską inicjatywę, jaką jest Miasteczko Modlitewne. To inicjatywa zainspirowana życiem i świadectwem życia Bł. Karoliny – jest to siedmiodniowe spotkanie rekolekcyjne pod namiotami przy Sanktuarium Bł. Karoliny w Zabawie.

Jeśli szukasz miejsca w którym chcesz wzrastać na wzór Patronów KSM, jeśli chcesz sprawić, by jak najwięcej młodych ludzi dostrzegło w Patronach osoby bliskie swojemu sercu – zapraszamy Cię do współpracy właśnie w Sztabie Krzewienia Kultu Bł. Karoliny Kózkówny i św. Stanisława Kostki.

Osoba z Zarządu

Paweł Ryndak
Zastępca sekretarza

pwryndak29@op.pl
501 109 131

Twoja dobroć zostanie zapomniana już jutro, czyń dobro - mimo wszystko!” - ideał do którego ciągle dorastam. Uwielbiam indywidualne rozmowy z ludźmi, jazdę na rowerze, kocham góry. Ciągle uczę się używać rosenbergowskiego języka żyrafy. Prywatnie - jestem nauczycielem matematyki i fizyki. Żyję w przeświadczeniu, że każdy człowiek ma w sobie dobro, i właśnie przez jego pryzmat staram się patrzeć na ludzi.

Ksiądz asystent

ks. Sebastian Sójka 
KSM Zabawa

 

 

 

Ostatni wpis

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

Członkowie sztabu

Jan Kisiel
KSM Wojnicz

Julia Kisiel
KSM Wojnicz

Gabrysia Kwaśny
KSM Tuchów

Zuzanna Ryncarz
KSM Zabawa

Eryk Tryba
KSM Zabawa

Maciej Czwórnóg
KSM Łęg Tarnowski

Natalia Kargul
KSM Bochnia Św. Jan

Klaudia Mocię
KSM Bochnia Św. Jan

Kuba Ptaśnik
KSM Łęg Tarnowski

KSM DT