Sztab Grup Desantowych

Sztab Grup Desantowych tworzą ludzie, którzy pragną, by wieść o KSM-ie docierała w najdalsze zakątki naszej diecezji! Jego głównym zadaniem jest poszukiwanie grup młodzieżowych, które pragnęłyby rozpocząć przygodę w strukturach KSM, a także spotykanie się z tymi grupami w parafiach.

Podczas spotkania w parafiach, grupa desantowa opowiada o Stowarzyszeniu, dzieli się świadectwem działania w KSM-ie poszczególnych członków, radością współtworzenia wielkiej rodziny diecezjalnej KSM! Nieodłącznym elementem każdego spotkania z grupą w parafii jest wspólna modlitwa, rozmowa i integracja w duchu katolickich wartości.

Jeśli KSM jest Tobie szczególnie bliski, masz w sobie odwagę i chęć mówienia o wspólnocie KSM, pragniesz dzielić się swoim świadectwem, i chcesz, by nasz KSM rozwijał się o kolejne wspólnoty – nie czekaj i rozpocznij współpracę w Sztabie Grup Desantowych!

Osoba z Zarządu

Kacper Osika
Członek zwyczajny

k.osika@outlook.com
531 343 548


Pełen uśmiechu na co dzień staram się działać gdzie tylko mogę - słowo „GOTÓW!” prowadzi mnie od początku mojej świadomej wiary nie tylko w KSMie, ale wszędzie, gdzie tylko Bóg mnie zaprasza. Uwielbiam rozmawiać z ludźmi, poznawać nowy punkt widzenia i wymieniać się doświadczeniem 😉

Ostatni wpis

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

Członkowie sztabu

Monika Zwolińska

KSM Marcinkowice

Gabriela Mądro

KSM Pustków – Osiedle

Szymon Ptaśnik

KSM Zabawa

Anna Garncarz

KSM Zabawa

Tomasz Krzywda

KSM Bochnia św. Jan

Aleksandra Widła

KSM Bochnia św. Jan

Oliwia Kisiel

KSM Wojnicz

KSM DT