Sztab Grup Desantowych

Sztab Grup Desantowych tworzą ludzie, którzy pragną, by wieść o KSM-ie docierała w najdalsze zakątki naszej diecezji! Jego głównym zadaniem jest poszukiwanie grup młodzieżowych, które pragnęłyby rozpocząć przygodę w strukturach KSM, a także spotykanie się z tymi grupami w parafiach.

Podczas spotkania w parafiach, grupa desantowa opowiada o Stowarzyszeniu, dzieli się świadectwem działania w KSM-ie poszczególnych członków, radością współtworzenia wielkiej rodziny diecezjalnej KSM! Nieodłącznym elementem każdego spotkania z grupą w parafii jest wspólna modlitwa, rozmowa i integracja w duchu katolickich wartości.

Jeśli KSM jest Tobie szczególnie bliski, masz w sobie odwagę i chęć mówienia o wspólnocie KSM, pragniesz dzielić się swoim świadectwem, i chcesz, by nasz KSM rozwijał się o kolejne wspólnoty – nie czekaj i rozpocznij współpracę w Sztabie Grup Desantowych!

Osoba z Zarządu

Monika Zwolińska
Sekretarz


698 978 061


'Zawsze w GOTOWOŚCI nie ważne okoliczności!' To moje motto które pomaga mi dążyć do upragnionych celów i wysławiać Chwałę naszego jedynego Pana i Przyjaciela Jezusa Chrystusa. Ponad to jestem wesoła, śmiała i gadatliwa, a także odpowiedzialna i we wszystko co robię wkładam całe serducho. Lubię dobry film, taniec i nocne spacery pod gwiazdami. Bardzo cenię sobie kontakt z drugim człowiekiem dlatego też ukończyłam studia pedagogiczne. Obecnie pracuje i nieustannie podróżuje do nowych miejsc które kocham poznawać.

Ostatni wpis

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

Członkowie sztabu

Krzysztof Gabryś

 

Tomasz Krzywda

KSM Bochnia św. Jan

Anna Garncarz

KSM Zabawa

KSM DT