Sztab Formacyjno – Szkoleniowy

Sztab Formacyjno – Szkoleniowy ma za zadanie rozwój i formację wszystkich członków Stowarzyszenia. Tworzą go ludzie, którzy niosą w sobie radość i ducha KSM, a także potrafią dzielić się wartościami jakie niesie ze sobą KSM. Hasło, które przyświeca pracy Sztabu to: #BezFormacjiNieMaAkcji.

Sztab realizuje swoje zadania poprzez organizację Szkoleń: I stopnia, Zastępowych i Kierownictw. W trakcie tych szkoleń młodzi ludzie mogą poznać KSM, jego strukturę i historię, a także zdobyć niezbędne umiejętności i wiedzę, przydatne w działalności przy oddziale lub kole KSM. Szkolenia te są również okazją, by wraz z umiejętnościami i wiedzą, rozwijać swoją wiarę i relację z Bogiem.

Jeśli nie boisz się wystąpień publicznych, potrafisz dzielić się wiedzą i umiejętnościami, bądź pragniesz się tego nauczyć – zapraszamy Cię do Sztabu Formacyjno – Szkoleniowego.

Osoba z Zarządu

Grzegorz Opioła
Prezes

op.grzegorz@gmail.com
661 861 343


Lubię mieć wyznaczony cel do którego dążę – z drogą do tego celu różnie bywa. Nie raz słyszałem, że jestem w czepku urodzony. Fakt, w wielu sytuacjach mam szczęście – i głęboko wierzę, że to „szczęście” to nic innego jak działanie Ducha Świętego. Studiuję Winogrodnictwo i Enologię oraz Zarządzanie. Wolny czas i nuda to dla mnie pojęcia abstrakcyjne. Lubię żyć w biegu, choć czasem od szybkiego trybu życia muszę odpocząć – najlepiej nad wodą – morze, jezioro, rzeka – to jest to!

Ksiądz asystent

ks. Marcin Baran
Asystent Diecezjalny KSM DT

wydzmlod1@diecezja.tarnow.pl
668 697 935


Kocham Ludzi, kocham Kapłaństwo. Nic lepszego w życiu nie mogło mi się przytrafić. Jestem też pewien, że Bóg nie powołuje uzdolnionych, ale uzdalnia powołanych oraz nigdy nam nie braknie Jego łaski.

Ostatni wpis

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

Członkowie sztabu

Tomasz Kwiek

KSM Pogórska Wola

Gabriela Gurgul

KSM Wojnicz

Magdalena Żelichowska

KSM Bochnia św. Mikołaj

KSM DT