Warsztaty taneczne

Cha cha – raz, dwa, trzy…. albo raz, dwa, trzy i cztery, pięć i sześć….. – po Warsztatach te słowa długo będą dźwięczeć w Waszych uszach!

Warsztaty składają się z kilku treningów, podzielonych na trzy części – rozgrzewkę, improwizację do różnych typów muzyki, oraz części treningowej, gdzie warsztatowicze uczą się kroków podstawowych oraz figur tańców towarzyskich. I w taki oto sposób uczestnicy mają okazję poznać tańce standardowe, wirując w walcu angielskim oraz wiedeńskim, wyrazić swoje emocje w uwodzicielskim tangu czy poso doble, latynoamerykańskie, czyli zmysłową sambę i rumbę, oraz żywiołową cha-chę i jive’a. Nie zabraknie także ulubionego przez wszystkich discofox, popularnie nazywanego 2/1, sprawdzającego się idealnie na weselach, studniówkach oraz imprezach w gronie przyjaciół.

W ten niezwykły świat tańca uczestników wprowadzają charyzmatyczni i profesjonalni instruktorzy tańca towarzyskiego, który swoją pasją zarażają swoich uczniów gdy tylko pojawią się na parkiecie.

Nasze zajęcia nie są tylko nauką i pracą, bo taniec to też – i przede wszystkim – dobra zabawa!

Zabawa na parkiecie, oswajanie się ze swoim ciałem, uzewnętrznianie własnego „ja”, swoboda, lekkość, poczucie rytmu i zrozumienie z partnerem lub partnerką, to tylko cześć tego, czego nauczysz się na Warsztatach Tanecznych!

Tyle edycji już się odbyło!

Zobacz, jak było podczas ostatnich warsztatów!

Osoba do kontaktu

Zuzanna Ryncarz
Zastępca sekretarza


690 151 950


KSM daje mi radość i pozwala prawdziwie doświadczać Bożej miłości. Niejednokrotnie pokazał mi, że zaufanie Panu Bogu jest najlepszym wyborem. To ON kieruję mną i osadza na właściwej drodze. Coś o mnie? Uwielbiam podróżować i na odkrywanie świata poświęcam mnóstwo czasu, zwłaszcza, gdy mogę przy tym pobawić się w fotografa. Pasjonuje mnie florystyka, a wolne chwile spędzam na zabawie z moimi pupilami.
#psiara_i_kociara

Następne warsztaty odbędą się 2022 roku!

Ostatnie wpisy

Warsztaty taneczne KSM DT

Warsztaty taneczne KSM DT

Czy wiesz, że taniec zwiększa koordynację ruchową, wzmacnia mięśnie, rozwija wyobraźnię przestrzenną, poprawia pamięć, daje zastrzyk energii, kontroluje stres, spala kalorie oraz zwiększa kreatywność? My już wiemy Dlatego w trosce właśnie o CIEBIE ruszany z edycją...

Wakacyjne Warsztaty Fotograficzne

Wakacyjne Warsztaty Fotograficzne

Fotografia? To wcale nie takie trudne! Pierwsze trzy tygodnie lipca upłynęły nam pod znakiem fotografowania pięknego i zabytkowego Tarnowa, polowania na malutkie owady, tworzenia kompozycji z owoców, uchwycenia piękna w fotografii portretowej, zabawy w reporterów i...

KSM DT