Szkolenie zastępowych

Kto się nie rozwija ten stoi w miejscu!

KSM DT

Pamiętasz, jak jeszcze niedawno, będąc na szkoleniu I stopnia, usłyszałeś słowa: “Nie zatrzymuj się w dolinie!”?  KSM-owicz musi ciągle się rozwijać, a teraz masz na to kolejną szansę!

Tyle edycji już się odbyło!

Wymagania

Zasiadasz w kierownictwie lub jesteś kandydatem do pełnienia najważniejszych funkcji w oddziale? – To szkolenie jest właśnie dla Ciebie. Podczas tego spotkania, głównie w formie warsztatów, nauczymy się m.in. jak przygotowywać program formacyjny KSM, plan pracy w oddziale oraz jak przeprowadzić narady. Poznamy również metody pozyskiwania środków na działalność.

Zobacz, jak było podczas ostatniego szkolenia.

Osoba do kontaktu

Grzegorz Opioła
Prezes

op.grzegorz@gmail.com
661 861 343

Lubię mieć wyznaczony cel do którego dążę – z drogą do tego celu różnie bywa. Nie raz słyszałem, że jestem w czepku urodzony. Fakt, w wielu sytuacjach mam szczęście – i głęboko wierzę, że to „szczęście” to nic innego jak działanie Ducha Świętego. Studiuję Winogrodnictwo i Enologię oraz Zarządzanie. Wolny czas i nuda to dla mnie pojęcia abstrakcyjne. Lubię żyć w biegu, choć czasem od szybkiego trybu życia muszę odpocząć – najlepiej nad wodą – morze, jezioro, rzeka – to jest to!

Następne szkolenie odbędzie się 2021 roku!

KSM DT