Szkolenie I stopnia

Kto się nie rozwija ten stoi w miejscu!

KSM DT

Szkolenie I° KSM jest pierwszym z cyklu szkoleń formacyjnych. Jego celem jest wprowadzenie w struktury oraz zapoznanie z tożsamością Stowarzyszenia. Ukończenie szkolenia I° KSM uprawnia do złożenia przyrzeczenia, czyli przyjęcia w pełni godności pełnoprawnego KSM-owicza.

Szkolenie jest doskonałą okazją, aby dowiedzieć się więcej o KSM-ie „od kuchni” – o jego korzeniach, historii, ale również przywilejach i obowiązkach wynikających z członkostwa. Poznamy charyzmaty Stowarzyszenia, sylwetki patronów oraz istotę KSM-u czyli GOTOWość do ciągłej służby na rzecz drugiego człowieka! Nieodłączną częścią szkolenia będzie integracja i mnóstwo radości!

Tyle edycji już się odbyło!

Zobacz, jak było podczas ostatniego szkolenia.

Osoba do kontaktu

Zuzanna Ryncarz
Zastępca sekretarza


690 151 950


KSM daje mi radość i pozwala prawdziwie doświadczać Bożej miłości. Niejednokrotnie pokazał mi, że zaufanie Panu Bogu jest najlepszym wyborem. To ON kieruję mną i osadza na właściwej drodze. Coś o mnie? Uwielbiam podróżować i na odkrywanie świata poświęcam mnóstwo czasu, zwłaszcza, gdy mogę przy tym pobawić się w fotografa. Pasjonuje mnie florystyka, a wolne chwile spędzam na zabawie z moimi pupilami.
#psiara_i_kociara

Następne szkolenie odbędzie się w 2022 roku!

KSM DT