Szkolenie I stopnia

Kto się nie rozwija ten stoi w miejscu!

KSM DT

Szkolenie I° KSM jest pierwszym z cyklu szkoleń formacyjnych. Jego celem jest wprowadzenie w struktury oraz zapoznanie z tożsamością Stowarzyszenia. Ukończenie szkolenia I° KSM uprawnia do złożenia przyrzeczenia, czyli przyjęcia w pełni godności pełnoprawnego KSM-owicza.

Szkolenie jest doskonałą okazją, aby dowiedzieć się więcej o KSM-ie „od kuchni” – o jego korzeniach, historii, ale również przywilejach i obowiązkach wynikających z członkostwa. Poznamy charyzmaty Stowarzyszenia, sylwetki patronów oraz istotę KSM-u czyli GOTOWość do ciągłej służby na rzecz drugiego człowieka! Nieodłączną częścią szkolenia będzie integracja i mnóstwo radości!

Tyle edycji już się odbyło!

Zobacz, jak było podczas ostatniego szkolenia.

Osoba do kontaktu

Grzegorz Opioła
Prezes

op.grzegorz@gmail.com
661 861 343

Lubię mieć wyznaczony cel do którego dążę – z drogą do tego celu różnie bywa. Nie raz słyszałem, że jestem w czepku urodzony. Fakt, w wielu sytuacjach mam szczęście – i głęboko wierzę, że to „szczęście” to nic innego jak działanie Ducha Świętego. Studiuję Winogrodnictwo i Enologię oraz Zarządzanie. Wolny czas i nuda to dla mnie pojęcia abstrakcyjne. Lubię żyć w biegu, choć czasem od szybkiego trybu życia muszę odpocząć – najlepiej nad wodą – morze, jezioro, rzeka – to jest to!

Następne szkolenie odbędzie się w 2021 roku!

KSM DT