Jeśli jesteś członkiem Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, a więc po ukończeniu Szkolenia I° złożyłeś przyrzeczenie w dniu naszego Święta Patronalnego, a następnie zapragnąłeś stanąć po drugiej stronie mównicy i już przygotowujesz spotkania swojej grupy jako pełnoprawny Zastępowy, proponujemy Ci pomoc w przejściu kolejnego kroku na drodze twojej Stowarzyszeniowej kariery.

Według norm przyjętych przez KSM naszej diecezji, każdy członek kierownictwa oddziału parafialnego, bądź koła szkolnego powinien przejść niniejszy etap rozwojowy. Jednak nie traktuj tego jako obowiązek, lecz szanse na dobrą zabawę i podniesienie swoich kompetencji. Wiedza, którą pragną podzielić się z Tobą zapraszani przez nas goście – prawdziwi specjaliści w swoich dziedzinach – przyda Ci się na każdej płaszczyźnie dalszego życia.

W pakiecie gawęd będziesz miał szansę poznać istotę planu formacyjnego KSM. Dowiesz się jak tworzyć roczny plan pracy i czym kończy się dla oddziału życie „z dnia na dzień”. Proaktywność przestanie być tylko nudnym i nic nieznaczącym terminem. Poznasz sposoby na lepsze zarządzanie własnym życiem i czasem, nauczysz się prowadzić narady i zarządzać zespołem ludzkim, a zanim dowiesz się skąd wziąć pieniądze na zwiększenie aktywności swojej grupy, opowiemy Ci o podstawach prawnych i ekonomicznych w oddziale KSM. Ujście natłoku pozytywnych emocji, które będą wzbierać w Tobie przez cały dzień, znajdziesz wieczorem podczas spotkania integracyjnego. Msza Święta i nabożeństwo pomoże Ci się zregenerować i nabrać zapału do pracy z Chrystusem u boku.

Powierz w nasze ręce jeden weekend swojego życia i ciesz się wspólną modlitwą, dobrą zabawą, niesamowitymi ludźmi i naładuj baterie na dalszą pracę w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży.

Warunki uczestnictwa: ukończone Szkolenie I stopnia oraz Szkolenie Zastępowych.

GOTÓW!

KSM DT